Výsledky‎ > ‎

Sezóna 2014 / 2015

Stolní tenis Brušperk – zhodnocení sezóny 2014/2015

 

3. liga sk. E – Muži A

S 36-ti body se umístili na 10. místě (6 - 2 - 14), což znamenalo, že Brušperk po deseti letech opouští ligové soutěže a v nadcházejícím ročníku bude startovat v divizi (nejvyšší soutěž v kraji). Za družstvo hráli: Lukáš Velebil, Radim Uhlář, Patrik Dolegovský a Jan Krupník.

 

Krajská soutěž 2. Třídy sk. A – Muži B

Se ziskem 75 bodů se umístili na 6. místě (10 - 3 – 9), tedy střed tabulky a právo startu v soutěži v nadcházející sportovní sezóně. Za družstvo hráli: Petr Kocián, Wojciech Pąjak, Jakub Koval a Pavel Novotný.

 

Okresní přebor – Muži C

S konečným ziskem 44 bodů se B družstvo umístilo na 11. místě (7 - 1 - 14), což znamenalo sestup do OS. 1. Za družstvo hráli: Tomáš Vantuch, Radomír Vidlička, David Humplík a Petr Pinteš.

 

Okresní soutěž 1. Třídy – Muži D

Se ziskem 60 bodů se hráči umístili na krásném 4. místě (11 - 5 - 6). Za družstvo nejčastěji hráli: Evžen a Josef Rychlíkovi, Václav Gromnica, František Vantuch.

 

Okresní soutěž 3. Třídy - Muži E

55 bodů a 5. místo tabulky (11 - 0 - 11). Za družstvo hráli: Břetislav Šubert, Josef Merta, Lukáš Krupník st. a Lukáš Krupník ml.

 

Okresní soutěž 5. Třídy – Muži

33 získaných bodů znamenalo celkové 5. místo (5 - 2 - 9). V nejnižší okresní soutěži nás reprezentovali nejlepší z řad naší mládeže a je potřeba říci, že se jim dařilo a hlavně sbírali zkušenosti. Za družstvo hráli: Jaroslav Neuwirth, Roman Šťastka, Martin Janečka a Bruno Mrowetz. Díky patří rovněž rodičům, kteří své ratolesti na mistrovská utkání doprovázeli.

 

Okresní přebor mládeže – A + B

A družstvo se ziskem 55 bodů  skončilo celkově na 2. místě a stalo se vicemistrem okresu.

Nejčastěji za družstvo hráli: Jaroslav Neuwirth, Martin Janečka a Bruno Mrowetz.

B družstvo se ziskem 25 bodů skončilo celkově na 9. pozici. Za toto družstvo nastupovali naši nejmenší: Vojtěch Velebil, Matyáš Palička, Jan Ševeček a Ondřej Švesták.

 

Okresní přebory nejmladších žáků, žaček 4. 4. 2015

Na domácích stolech jsme s pověřením OSST FM uspořádali jednorázový turnaj nejmladších žáků a žaček o titul přeborníka okresu pro rok 2015. Je nutno podotknout, že se naši svěřenci neztratili a udělali nám obrovskou radost. Titul okresní přebornice pro rok 2015 získala Terezka Kociánová, která ještě přidala stříbro ze čtyřhry, kterou hrála se sestrou Barborkou Kociánovou. Ve dvouhře nejmladších žáků nám 2. místem nečekaně udělal radost Jan Ševeček. Hned v závěsu skončili na 3. -4. místě Ondřej Neuwirth a Marcel Kováč. Aby toho nebylo málo, tak ve čtyřhře nejmladších žáků jsme získali titul okresních přeborníků pro rok 2015, o který se zasloužili Marcel Kováč a Jakub Hýl.  K úspěšné reprezentaci klubu a města Brušperka moc gratulujeme.

 

Finálový turnaj KBTM mladších žáků 19. 4. 2015

Po sérii osmi kvalifikačních krajských turnajů se v Ostravě uskutečnilo finále, na které postoupilo 16 nejlepších. Náš klub reprezentovali Jaroslav Neuwirth a Martin Janečka. Kluci se v ohromné konkurenci hráčů z předních klubů v ČR (TJ Ostrava, Baník Havířov, TJ Nový Jičín, Siko Orlová atd.) neztratili. Jarda Neuwirth skončil na krásném 10. místě, Martin Janečka obsadil místo 13.

 

Poděkování:

TJ Sokol Brušperk děkuje radě města Brušperka, za schválenou možnost užití znaku při reprezentaci stolně tenisového oddílu a dále panu Kamilu Vantuchovi, fa. ELEKTRO Vantuch, za zajištění a zaplacení potisku dresů.

 

www.pinecbrusperk.cz

https://www.facebook.com/TjSokolBrusperkStolniTenis?ref=bookmarks

 

Lukáš Krupník

TJ Sokol Brušperk


 

 

 

 

 

V pondělí 24. 03. 2014 se v sokolovně odehrálo utkání žáků kde se v přímém souboji o titul přeborníka okresu Frýdek – Místek střetli žáci TJ Sokol Brušperk – SK Frýdlant nad Ostravicí “B,,

Po velmi napínavém a dramatickém utkání slavili vítězství hráči TJ Sokol Brušperk v poměru 6:4 a stali se přeborníky okresu Frýdek – Místek pro sezónu 2013/2014.O tento úspěch se postarali tito hráči: František Vantuch, Ondřej Homola, Bruno Mrowetz.


GRATULUJEME:-)


V neděli 2. 2. 2014 proběhly ve Vendryní okresní přebory dospělých a Brušperští hráči byli opět vidět.
Na prvním místě a přeborníkem okresu Frýdek - Místek pro rok 2014 se stal Jaroslav Neuwirth
který společně s Radimem Uhlářem ovládl čtyřhru.
GRATULUJEME:-)


V neděli 12. 1. 2014 proběhly v Brušperské sokolovně okresní přebory mladších žáků, žákyň, dorostu a dorostenek.
Výsledky přeborů viz. soubor.
Dne 13. 9. 2015 proběhl okresní bodovací turnaj mládeže v Brušperku. Soutěže se zúčastnilo celkem 37 soutěžících ve věkové kategorii
6 až 17 let. Soutěž se dělila na 3. divize. Vítězem se stal Hendrych Daniel z Oder. Na druhém místě se umístil Martin Janečka z Brušperku!! a na pátém F. Vantuch také z Brušperku. Celkové výsledky naleznete níže v souboru. 
Ċ
Brušperk Pinec,
3. 4. 2016 2:08
Ĉ
Brušperk Pinec,
3. 4. 2016 2:08
Comments