Vánoční turnaj

Vánoční turnaj 2015
Přebor Povodí Ondřejnice
a Velká cena veteránů


Vánoční turnaj 2015
výsledky

Soutěž č. 1 (pro hráče základu Divize)

1. Tomáš Martínko – TJ Ostrava KST

2. Lukáš Velebil – TJ Sokol Brušperk

3. Marek Záškodný – ASK Tatra Kopřivnice

3. Matěj Gřunděl – TTC Frýdlant nad Ostravicí

 

Soutěž č. 2 (OPEN)

1. Martin Olejník – DTJ – Slavia Hradec Králové

2. Ondřej Bajger – DTJ Hradec Králové

3. Petr David – TV 1879 Hilpoltstein

3. Pavel Holáň – TJ Ostrava KST

Výsledky Přeboru Povodí Ondřejnice

Soutěž neregistrovaných

1. František Bláha – Stará Ves nad Ondřejnicí

2. Ivo Šubert – Fryčovice

3. Tomáš Balcar – Krmelín

Čtyřhra

1. Jaroslav Neuwirt, Jarda Neuwirth – Brušperk

2. Patrik Dolegovský, Petr Pinteš – Brušperk

3. Radim Uhlář, Josef Rychlík – Brušperk

Veteráni

1. Ivo Palmi - Krmelín

2. František Bláha – Stará Ves nad Ondřejnicí

3. Josef Rychlík – Brušperk

Hlavní soutěž

1. Petr Kocián – Brušperk

2. Jan Krupník – Brušperk

3. Radim Uhlář – Brušperk

Nejmladší žactvo

1. Bruno Mrowetz – Brušperk

2. Jakub Hýl – Brušperk

3. Marcel Kováč – Brušperk

Starší žactvo

1. Jarda Neuwirth – Brušperk

2. Stanislav Šebesta – Brušperk

3. Roman Šťástka – Brušperk


                             Junioří

1. František Vantuch – Brušperk

2. Václav Gronica – Brušperk

3. Jarda Neuwirth – Brušperk



Vánoční turnaj 2014
výsledky

26. 12. 2014
46. ročník Vánočního Turnaje

Soutěž č. 1 nezařazení v krajském žebříčku

1. Dominik Kotek - SK Frýdlant nad Ostravicí
2. Lukáš Frejvolt - SKST Baník Havířov
3. Pavel Chovanec - TTC MG Odra GAS Vratimov

Soutěž č. 2 od 50. místa krajského žebříčku

1. Jiří Bajger - TJ Ostrava
2. František Chaloupka - TJ Sokol Nová Bělá
3. Radek Vlk - KST Vsetín

Soutěž č. 3 Open

1. Ondřej Bajger - 1. FSV Mainz 05
2. Jan Holáň - SK Hontianské Trsťany
3. Otmar Kaloč - někde v Německu?





27. 12. 2014
Přebor Povodí Ondřejnice a Velká cena Veteránů

Soutěž č.1 Nejmladší žáci a žačky

1. Štěpánka Vantuchová - TJ Sokol Brušperk
2. Teraza Kociánová - TJ Sokol Brušperk
2. Ondřej Neuwirth - TJ Sokol Brušperk
2. Josef Šefl - TJ Sokol Brušperk
tři druhé místa z důvodu stejných vzájemných zápasů a stejné skóre.

Soutěž č. 2 Starší žáci

1. Martin Janečka - TJ Sokol Brušperk
2. Jaroslav Neuwirth nejm. - TJ Sokol Brušperk
3. Štěpán Lapisz - TJ Sokol Brušperk

Soutěž č. 3 Junioři

1. Václav Gromnica - TJ Sokol Brušperk
2. František Vantuch - TJ Sokol Brušperk
3. Pavel Novotný - TJ Sokol Brušperk

Soutěž č. 3. Open 

1. Lukáš Velebil - TJ Sokol Brušperk
2. Břetislav Lapisz - TJ Sokol Brušperk
3. Jaroslav Neuwirth - TJ Sokol Brušperk

Soutěž č. 4 Čtyřhry

1. Milan Říha, Radim Uhlář - Lískovec/Brušperk
2. Ivo Vantuch, Patrik Dolegovský - Frýdlant nad O./Brušperk
3. Josef Merta, Lukáš Velebil - Brušperk/Brušperk

Soutěž č. 5 Neregistrování

1. Martin Kučera - Brušperk
2. František Bláha - Stará Ves nad Ondřejnicí
3. Jiří Janečka - Brušperk

Soutěž č. 6 Veteráni

1. Oldřich Vrtal - TTC MG Odra GAS Vratimov
2. Miroslav Jirousek - TJ Sokol Kozlovice
3. Milan Říha - TJ Sokol Liskovec


Za pořadatele všem zúčastněným děkuji a těším se neshledanou na příštím Vánočním Turnaji


  •  

     

  • Vánoční turnaj 2013
  • výsledky
    Reportáž a vánočním turnaji v Brušperské televizi
    http://www.ltv-plus.cz/index.php/bru


    28.12.2013
    Hlavní soutěž
    1. Petr David - Post SV Mühlhausen 1951
    2. Miroslav Hořejší - TJ Sokol Králův Dvůr
    3. Martin Hanák - Stavoimpex Holič
    4. Ondřej Bajger - TTC Seligenstadt

    Od 46. místa krajského žebříčku
    1. Jaroslav Neuwirth ml. - TJ Sokol Brušperk
    2. Pavel Solanský - TTC Poruba
    3. Radim Uhlář - TJ Sokol Brušperk
    4. Jakub Pilch - TJ TŽ Třinec

    Nezařazeni v krajském žebříčku
    1. Radomír Vidlička - TJ Sokol Brušperk
    2. Marek Madusiok - TTC MG Odra GAS Vratimov
    3. Peter Chvojka - VŠB Ostrava
    4. Petr Pinteš - TJ Sokol Brušperk






    29.12.2013
    Přebor Povodí Ondřejnice, ve všech kategoriích, mládeže i dospělých.

    Neregistrovaní
    1. Libor Vantuch - Brušperk
    2. Jiří Šefl - Brušperk
    3. Roman Šťástka st. - Brušperk
    4. Zdeněk Nevlud - Brušperk

    Nezařazeni v krajské žebříčku
    1. Radomír Vidlička - TJ Sokol Brušperk
    2. Daniel Rychlík - TJ Sokol Brušperk
    3. Břetislav Šubert - TJ Sokol Brušperk
    4. Jaroslav Neuwirth nejm. - TJ Sokol Brušperk

    Hlavní soutěž
    1. Lukáš Velebil - TJ Sokol Brušperk
    2. Jaroslav Neuwirth ml. - TJ Sokol Brušperk
    3. Radim Uhlář - TJ Sokol Brušperk
    4. Patrik Dolegovský - TJ Sokol Brušperk

    Veterání nad 55. let (OPEN)
    1. Oldřich Vrtal - TTC Frýdlant nad Ostravicí
    2. Zdeněk Balušek - TJ Sokol Nová Bělá
    3. Josef Rychlík - TJ Sokol Brušperk
    4. Ivo Palmi - TJ Sokol Krmelín

    Čtyřhry (OPEN)
    1. Josef Rychlík, Radim Uhlář - TJ Sokol Brušperk
    2. Zdeněk Balušek, Ivo Palmi - TJ Sokol Nová Běla , TJ Sokol Krmelín
    3. Patrik Dolegovský, Ivo vantuch - TJ Sokol Brušperk,TTC Frýdlant nad Ostravicí
    4. František Vantuch, Filip Hájek - TJ Sokol Brušperk

    Junioři
    1. František Vantuch - TJ Sokol Brušperk
    2. Filip Hájek - TJ Sokol Brušperk
    3. Daniel Rychlík - TJ Sokol Brušperk
    4. Václav Gromnica - TJ Sokol Brušperk

    Starší žáci
    1. František Vantuch - TJ Sokol Brušperk
    2. Ondřej Homola - TJ Sokol Brušperk
    3. Bruno Mrowetz - TJ Sokol Brušperk
    4. Jaroslav Neuwirth nejm. - TJ Sokol Brušperk

    Mladší žáci
    1.
    Bruno Mrowetz - TJ Sokol Brušperk
    2. Jaroslav Neuwirth nejm. - TJ Sokol Brušperk
    3. Roman Šťástka ml. - TJ Sokol Brušperk
    4. Vojtěch Velebil - TJ Sokol Brušperk













     
     
    Comments